Кривой Рог новости
Прокуратури областей порушили кримінальні справи проти тих, хто бав харар на вступній кампанії
27.08.2012 12:46 | Образование

Прокуратури областей порушили кримінальні справи проти тих, хто бав харар на вступній кампанії

За одержання хабарів за сприяння у вступі до навчальних закладів, успішному складанні заліків та іспитів цього року прокурорами Дніпропетровської, Запорізької, Львівської, Тернопільської та Харківської областей порушено 9 кримінальних справ. Про це повідомили у прес-службі ГПУ.

Зокрема, Мелітопольським міжрайонним прокурором Запорізької області направлено до суду кримінальну справу стосовно директора медичного колледжу, який одержав хабар за зарахування абітурієнта на бюджетну форму навчання.

Крім того, прокурорами Дніпропетровської, Кіровоградської та Полтавської областей складено 4 адмінпротоколи про вчинення корупційних правопорушень стосовно посадових осіб вищих навчальних закладів.

Голова комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Максим Луцький наголошував, що державне замовлення вищих навчальних закладів цього року значно перевищило попит студентів.

«Відразу варто сказати, що відповідний лист Міністерства щодо продовження терміну зарахування має рекомендаційний характер, тому ВНЗ, які вчасно виконали план державного замовлення, не зобов’язані продовжувати зарахування. Якщо говорити про великі університети, такі як КНУ ім. Шевченка, КПІ, НАУ, то у них такі проблеми навряд чи взагалі коли-небудь виникали, і цьогорічна вступна кампанія — не виняток. До того ж цьогорічне держзамовлення деякою мірою дійсно перевищує попит, але це студентам лише на користь, адже більша кількість з них має змогу вступити на бюджет», —сказав М.Луцький.

 

 

 

 

Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация