Кривой Рог новости
Новий автовокзал у Києві
27.08.2012 12:59 | Технологии

Новий автовокзал у Києві

23 серпня 2012 року, у Києві було впроваджено в експлуатацію новозбудований автовокзал «Видубичі», який здатен щодоби обслуговувати понад 20 тисяч пасажирів. Урочисте відкриття автостанції пройшло за участі Прем’єр-міністра України Миколи Азарова, заступника Міністра інфраструктури – керівника апарату Володимира Корнієнка, генерального директора Укрзалізниці Володимира Козака, начальника Південно-Західної залізниці Олексія Кривопішина та керівництва КМДА.

Микола Азаров відзначив важливість будівництва інфраструктурних об'єктів, передусім — у столиці. За його словами, здача в експлуатацію станції «Видубичі» — це один з етапів спорудження залізнично-автомобільного мостового переходу через річку Дніпро у  Києві. «Не пізніше 14 жовтня буде відкрито весь комплекс автостанціі, включаючи дорогу з Дарницького мосту», — сказав   Прем'єр-міністр.

Новий автовокзал споруджено в рамках проекту будівництва залізнично-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро у м. Києві (з підходами) на залізничній дільниці Київ-Московський-Дарниця. Комплекс автостанції «Видубичі» розміщено у районі однойменної станції метро у Голосіївському районі Києва, у зоні Видубицького транспортного вузла, на перетині Наддніпрянського шосе та Саперно-Слобідської вулиці. Загальна території автостанції складає 4,26 га. Саме завдяки такому зручному розташуванню — безпосередній близькості станції метрополітену, залізничних платформ «Видубичі» та «Видубичі-Трипільське», а також курсування «Міської електрички» автостанція й зможе обслуговувати  понад 20 тис. пасажирів на добу.

За словами заступника Міністра інфраструктури Володимира Корнієнка, залізничники зробили ще один подарунок для киян. «Вокзал розташований на перетині декількох транспортних потоків  - метрополітену, приміських поїздів, міської електрички та власне зупинки автотранспорту. Сьогодні звідси можна потрапити у будь-яку точку Киева», — сказав Володимир Корнієнко. Він зазначив, що автовокзал здатен обслуговувати всю південну частину Києва.  «Це буде один з найзручніших автовокзалів столиці»,  — підкреслив він.

Власне сама будівля автостанції площею 2 740,0 м2 — двоповерхова: на першому розташувалися основні службові, адміністративні, побутові приміщення та приміщення загального громадського призначення. Автовокзалів має 5 квиткових клас, медпункт, кімнату матері та дитини, розміщено інформаційні табло та розклад руху. Вже відсьогодні автоперевізники можуть розпочинати рейси з автостанціі, а власне весь комплекс автостанцій запрацює після завершення будівництва тонелю та залізничної  естакади. Як зазначив начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин, автостанція «Видубичі» — другий за потужністю після Київ-Пасажирського пересадочик вузол.

Конструкція будівлі каркасна, виготовлена з використанням металевих елементів та легких матеріалів фасаду, що забезпечують надійність, відповідність сучасному архітектурному стилю, й це, зокрема, дозволило залізничникам швидко збудувати автостанцію.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация