Кривой Рог новости
Зниклого рибалку врятували
28.08.2012 07:22 | Общество

Зниклого рибалку врятували

У Азовському морі була успішно закінчена операцію з пошуку та рятування зниклого рибалки. Виявити та врятувати 54-річного жителя Луганської області, який ще 20 серпня поточного року відправився рибалити на гумовому човні в районі Бердянської коси, вдалося завдяки високому рівню координації усіх морських рятувальних сил України, а також російських моряків.

Керівництво операцією здійснював Державний Морський Рятувально-Координаційний центр КП «Морська пошуково-рятувальна служба» Міністерства інфраструктури України. На пошуки зниклого було спрямовано два пошуково-рятувальні катери ПРК — 05 (місце базування — Бердянськ) та ПРК — 02 (Керч). Загальна площа пошуку склала 6 тисяч 380 квадратних кілометрів. Паралельно велося інформування усіх суден, що знаходилися у зоні події.

Знайшли зниклого тільки на четверту добу — 24 серпня о 12.35 год. судно «Волго-Дон 101» під прапором Російської Федерації, що йшло у напрямку порту Кавказ, підібрало рибалку в 42 кілометрах на схід від Бердянської коси та в 30 кілометрах від коси Єленіна (Росія). Чоловік був знесилений, але специфічної медичної допомоги не потребував. На борту суховантажу він був доставлений в порт Кавказ для проходження усіх необхідних процедур, пов'язаних із заходом в територіальні води іншої держави.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация