Кривой Рог новости
Із прийняттям закону «Про доступ до публічної інформації» ЗМІ не зможуть представляти людям "гарячі" новини
04.07.2011 20:22 | Политика

Із прийняттям закону «Про доступ до публічної інформації» ЗМІ не зможуть представляти людям "гарячі" новини

Найближчим часом українці можуть не побачити в ЗМІ дійсно свіжих новин, пов'язано це з прийняттям Верховною Радою Закону «Про доступ до публічної інформації».

Згідно з цим рішенням, чиновники мають право до 48 годин приховувати від громадян інформацію, необхідну для захисту життя чи свободи слова, що стосується стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф та інших надзвичайних ситуацій, які сталися або можуть статися і загрожують безпеки людей. 48 годин - це той термін, який державні службовці повинні дати відповідь на офіційний письмовий запит, пов'язаний з перерахованими вище подіями. Відповідати на усні запити чиновники відтепер зовсім не зобов'язані.

Якщо ж справа стосується великих обсягів інформації, або вимагає часу для пошуку даних, термін відповіді збільшується до 20 робочих днів.

І, нарешті, якщо запитувана інформація містить більше 10 сторінок тексту, заявника змусять заплатити за копіювання або друкування документів. Без оплати, людина просто не отримає потрібні йому відомості.

Зрозуміло, що після вступу в силу цього рішення, добувати для читачів дійсно свіжу, достовірну, а головне необхідну для своїх читачів інформацію, криворізьким ЗМІ буде досить і досить проблематично.

Добавить коментарий
Похожие новости
DDos-атака хостингу ОПОРА
29.10.2012 14:06 | Политика
DDos-атака хостингу ОПОРА
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация