Кривой Рог новости
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование

Кіровоградські кадети

В Україні все більш популярною стає кадетська освіта. Кадетський напрямок підготовки відрізняється від традиційної школи низкою особливостей. Кадети, передусім, — це дисципліна та порядок, самоорганізація.

Дитина (підліток, юнак), вихована в кадетському дусі, краще пристосована до життя, краще орієнтуватиметься у своїх майбутніх кар’єрних та життєвих перспективах, хлопчики виховуватимуться у дусі народних звичаїв, патріотизму, любові до Батьківщини. Кадетське виховання дозволить багатьом хлопчикам здійснити мрії стати військовими, пілотами цивільної авіації, правоохоронцями.

У вересні цього року на базі комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів з утриманням дітей-сиріт та класами для дітей зі зниженим зором — центр позашкільного виховання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» будуть відкриті кадетські класи (5 та 7). В майбутньому впровадження кадетської освіти планується з 5 по 9 клас. У цих класах під керівництвом досвідчених фахівців навчатимуться виключно хлопці. Адміністрація закладу вважає, що навчання в кадетському класі повинно виховати з хлопчика не тільки патріота, а й людину, здатну брати на себе тягар відповідальності — в сім’ї, на роботі, в суспільстві.

 

 

Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация