Кривой Рог новости
Арсеній Яценюк подає в суд на Януковича
03.09.2012 08:06 | Политика

Арсеній Яценюк подає в суд на Януковича

Перша звістка, яку оголосив один з лідерів Об'єднаної опозиції «Батьківщина» Арсеній Яценюк під час свого візиту до Дніпропетровська — це прийняття до розгляду колективного позову до Президента України Віктора Януковича, який був узятий до розгляду Вищим адміністративним судом України.

«Ми отримали відповідь, що Вищий адмінсуд готовий розглядати позов до Януковича після оформлення суті порушень, заподіяних ним на посаді Президента. На сьогодні ми оформили документально вже 50 сторінок неконституційних рішень, підписів та призначень, які підпадають під дію позову. Насамперед, це здійснення пенсійної реформи, підписання податкового кодексу, мовного закону, тощо» —заявив Арсеній Яценюк.

Народний депутат також наголосив, що суд над Януковичем і збирання доказової бази його зловживань — невід'ємний етап усунення злочинного режиму від влади.

«Сьогодні мене, як позивача, підтримали більше 411 тисяч громадян по всій Україні. Їх підтримка важлива. Це — голоси за майбутній імпічмент» — запевнив політик.

Як пояснив лідер «Батьківщини», обов'язковим елементом мають також стати вибори і перемога на них.

«Маючи 226 голосів, ми приймемо новий закон про імпічмент президенту. Для його ініціації буде достатньо 150 підписів депутатів. Вірте мені, ми зберемо ці підписи і відправимо у небуття Януковича» — пояснив алгоритм своїх майбутніх дій опозиціонер.

 

 

 

Добавить коментарий
Похожие новости
DDos-атака хостингу ОПОРА
29.10.2012 14:06 | Политика
DDos-атака хостингу ОПОРА
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация