Кривой Рог новости
Мешканці Кривого Рогу потребують медичного центру по лікуванню гепатиту
05.07.2011 11:31 | Здоровье

Мешканці Кривого Рогу потребують медичного центру по лікуванню гепатиту

Як повідомив на недавній прес-конференції головний лікар Криворізької інфекційної лікарні № 1 Сергій Ткаченко, на сьогодні у медиків немає жодних проблем з лікуванням гострих форм гепатиту. Вже напрацьовано значний досвід у цій сфері та дієві схеми лікування. А ось що стосується діагностики та лікування хронічних форм гепатитів, то в даний час дана тема проблемна.

За інформацією, що надав Сергій Ткаченко, зараз пройти обстеження на наявність вірусу гепатиту в Кривому Розі можна в Діагностичному центрі. При цьому новітнє обладнання цього центру дозволяє не тільки встановити вид гепатиту, а й генотип вірусу гепатиту С, що в половині випадків забезпечує успішне лікування захворювання.

Але, не дивлячись на це, як вважає головний лікар, Кривому Рогу катастрофічно не вистачає спеціалізованого центру боротьби з гепатитом, який в даний час планують створити на базі інфекційної лікарні.
 
Тільки в такому спеціалізованому центрі пацієнт може розраховувати на максимальну увагу до себе, на повне грамотне обстеження, на кваліфіковану допомогу і підтримку при лікуванні, упевнений Сергій Ткаченко.

Необхідність в такій спеціалізації пояснюється складністю захворювання та його серйозною небезпекою. Особливістю вірусного гепатиту є безсимптомний перебіг, яке в більшості випадків при відсутності лікування призводить до формування цирозу або первинного раку печінки.

Саме тому вкрай важливо вчасно обстежитися на найсучаснішому обладнанні, в тому числі - експертного класу, яке дозволяє повно і достовірно оцінити стан печінки.

Крім того, лікування вірусних гепатитів В і С вимагає високої кваліфікації фахівців, так як пов'язане з побічними діями і його ефективність безпосередньо залежить від того, наскільки вчасно і правильно прийняті рішення.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация