Кривой Рог новости
Молодший Кличко приєднався до партії брата
03.09.2012 11:32 | Политика

Молодший Кличко приєднався до партії брата

Володимир Кличко вірішив приєднатися до виборчої кампанії партії УДАР, лідером якої є його старший брат Віталій. «Мій брат пішов в політику, щоб зробити країну процвітаючою і запровадити європейські стандарти життя», — говорить Кличко-молодший. Абсолютний чемпіон світу вже провів зустріч з жителями міста Фастів Київської області.

«Половина українців мріє виїхати за кордон. 90% молодих людей у ​​віці від 14 до 17 років пробували алкоголь, кожен четвертий — наркотики. З корупцією ми стикаємося щодня, на пенсію прожити неможливо», — перерахував Володимир українські реалії, зазначивши.

Всі ці сумні факти, додав Кличко, і стали спонукальними мотивами участі у виборчій кампанії.

«Ми повинні змінити нашу країну. Це те, заради чого мій брат пішов в політику, і те, в чому я його, безумовно, підтримую», — заявив боксер.

Також Володимир Кличко відзначив, що ніколи не думав про зміну громадянства, незважаючи на численні пропозиції.

«Я українець і з українським паспортом я їжджу по всьому світу. Ніколи його не поміняю. Україна — мій дім, я завжди повертаюся в нього і пишаюсь тим, що я українець», — запевнив чемпіон.

Завершуючи зустріч, Володимир Кличко закликав усіх прийти на вибори, щоб не допустити фальсифікацій.

«Ви можете проголосувати за будь-яку партію, це буде ваш вибір. Але і ви, і я – ми повинні прийти на вибори, щоб ніхто не зміг використовувати наші голоси. Ви всі чули про маніпуляції, фальсифікації. Навіть якщо хтось вас примушує голосувати не так, як ви хочете, в кабінці для голосування ви будете одні, і ваш вибір буде на вашій совісті», — підвів підсумки Кличко-молодший.

Добавить коментарий
Похожие новости
DDos-атака хостингу ОПОРА
29.10.2012 14:06 | Политика
DDos-атака хостингу ОПОРА
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация