Кривой Рог новости
Янукович заявляє, що свобода слова в Україні є
04.09.2012 12:48 | Власть

Янукович заявляє, що свобода слова в Україні є

Янукович вважає всі заяви про недостатність свободи слова в Україні помилковим стереотипом. Про що віні  заявив, виступаючи на церемонії відкриття 64-го всесвітнього газетного конгресу і 19-го всесвітнього форуму редакторів у понеділок в Києві.

Президент підкреслив: «Однією з перешкод для розвитку медіа-простору в Україні є помилкові стереотипи про недостатність свободи слова в нашій країні. На мою думку, це пов’язано з браком об’єктивної інформації, як насправді виглядає ситуація».

Янукович вважає, що Україні, не дивлячись на радянську спадщину, вдалося досягти прогресу у розвитку свободи слова. «Україна пройшла шлях, без перебільшення, від тотальної цензури до відкритого суспільства», — сказав президент.

За його словами, головним завданням у сфері медіа «має бути визначено створення умов, коли вільна преса може ефективно розвиватися, бути незалежною від будь-якого контролю».

Нагадаємо, під час виступу Януковича 14 учасників руху Стоп цензурі встали і підняли плакати на захист свободи слова та проти цензури з гаслами, серед яких — «Вісім з дев’яти головних каналів контролює влада». Янукович навіть не запнувся. Охорона підійшла до організаторів і попросила прибрати гасла, але так і не вчинила жодних фізичних дій. Учасники руху Стоп цензурі продовжили протест.

Сьогодні Україна вперше у своїй історії приймає Всесвітній газетний конгрес і Всесвітній форум головних редакторів. До Києва з’їхалися близько тисячі представників провідних світових медіакорпорацій з 80 країн світу. Очікується, що на форумі буде висловлена ​​критика на адресу Януковича з приводу утисків свободи слова в Україні.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация