Кривой Рог новости
Український байкер в міжнародному шоу від Камчатки до Кейптауна подолає 70 тисяч кілометрів
05.07.2011 14:48 | Общество

Український байкер в міжнародному шоу від Камчатки до Кейптауна подолає 70 тисяч кілометрів

Український мотомандрівники, харків'янин Олексій Коровін разом зі своїм хорватським колегою Ніко Марковичем в рамках міжнародного проекту-подорожі "The Way of Life" мають намір за 10 місяців подолати 70 тис. км по маршруту від Камчатки до Кейптауна.

"Я п'ять років їжджу на байку, подорожував навколо Чорного моря, в Монголію. Мені дуже цікавий даний, унікальний у своєму роді проект, в моєму житті все перевертається в зв'язку з ним. Оскільки ми подолаємо понад 40 тис. км, то це вважає навколосвітніх подорожжю ", - сказав А. Коровін на прес-конференції в агентстві" Інтерфакс-Україна "у вівторок.

49-річний хорватський мандрівник Н. Маркович вже долав самотужки Африку і Північну Америку. Він уже 30 років у сідлі байка, вірніше байків, у нього їх два: Harley Davidson і BMB GS 1200 Adventure.

Подорожуючі мають намір проїхати не менше 20 країн світу на мотоциклах BMW GS 1200 Adventure. Вони стартують з Камчатки, далі маршрут пролягатиме через територію Росії (з відвідуванням озера Байкал), Монголії, України, Угорщини, Хорватії, Боснії і Герцеговини, Чорногорії, Албанії, Греції, Туреччини, Сирії, Йорданії, Саудівської Аравії, Єгипту, Судану, Ефіопії, Уганди, Кенії, Танзанії, Замбії, Зімбабве, Ботсвани і ПАР.

За словами А. Коровіна, старт був намічений на 1 липня, але тепер перенесений на другу половину місяця. Він зазначив, що подорож планується з таким розрахунком, щоб взимку бути в Африці. Супроводжувати мотоциклістів буде група підтримки на шести джипах Nissan Patrol.

Відомий телеканал Discovery зніме 46-серійний фільм про цю пригоду. Канал National Geographic буде забезпечувати інформаційний супровід проекту. Під час подорожі будуть працювати 24 камери для зйомки.

А. Коровін відзначив, що для нього це новий досвід, оскільки це буде не одиночне подорож. За його словами, найскладніша ділянка шляху буде від Камчатки до Владивостока, де "фактично бездоріжжя". Він зазначив, що труднощі в дорозі багато в чому залежатимуть від погодних умов.

Крім самої подорожі, формат матиме і соціальну складову. Мотоциклісти планують відвідувати дитячі будинки та притулки в різних країнах, спілкуватися з дітьми. Половина всіх виручених коштів буде віддано на потреби знедолених дітей. "Це перший подібний міжнародний проект, що поєднує подорож і благодійність", - підкреслила дружина Ніко Марковича, уродженка Україні Елліна Стеценко Маркович.

Вона повідомила, що її чоловік уже вклав у підготовку та реалізацію проекту EUR3 млн. За її словами, М. Маркович вже об'їхав практично весь світ, але не був в Росії, і дуже хоче побувати там.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация