Кривой Рог новости
У будь-яке американське місто без обмежень
18.09.2012 08:29 | Политика

У будь-яке американське місто без обмежень

«Відкрите небо» між Україною та США може запрацювати вже цього року.  Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр — Міністр інфраструктури Борис Колесніков після переговорів з керівництвом Міністерства транспорту США та The Boeing Company, що відбулися під час робочого візиту до США.

«Найголовніша тема переговорів — це авіація. Я думаю, що ми дуже наблизилися до «Відкритого неба», — сказав Віце-прем’єр. За його словами, українські компанії можуть відновити право здійснювати авіаперевезення, яке вони втратили у 2005 році. «Тобто українські компанії зможуть літати до будь-якого міста США без обмежень, як відповідно і будь-які американські компанії, зможуть літати до міст України», — сказав Борис Колесніков.

Також Віце-прем’єр розповів, що зустрічі з колегами з Міністерства транспорту США, представниками федеральних авіаційної та залізничної служб були дуже корисними для української делегації. «Зустрічі були дуже ефективними, американський досвід безцінний, адже це провідна економіка світу», — наголосив він.

Добавить коментарий
Похожие новости
DDos-атака хостингу ОПОРА
29.10.2012 14:06 | Политика
DDos-атака хостингу ОПОРА
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация