Кривой Рог новости
Партія регіонів прирівняла усіх незгодних до злочинців
18.09.2012 08:46 | Власть

Партія регіонів прирівняла усіх незгодних до злочинців

У Дніпродзержинську міліція більше не займається злочинами та правопорушеннями. Головною задачею місцевих правоохоронців, поставленою їм на найвищому рівні, є боротьба з повторною появою агітаційних матеріалів, які містять хоч якийсь натяк на відомий усій Україні плакат з бабусею онука-регіонала і котом.

Як повідомляє автор плакату Максим Голосний, оголошений після появи першого бігборда у всеукраїнський розшук, в ніч з 14 на 15 вересня активісти однієї з молодіжних організацій вирішили поширити самостійно роздрукований плакат формату А3 в чорно білому виконанні із зображенням Бабусі й Кота.

Втім, виконати заплановане їм не дали — міліція затримала трьох хлопців від 19 до 22 років ще під час розгортання плакату.

Співробітники міліції під'їхали до них на джипі «Санг Йонг» з написом «програма губернатора» і одразу ж направили на них табельну зброю, після чого змусили стати на коліна.

Навколішки із заведеними за голову руками під стволами двох пістолетів хлопців протримали 15 хвилин, погрожуючи фізичним та сексуальним насильством.

Після цього громадських активістів завантажили в авто і доправили до Заводського районного відділу міліції, де продовжували знущатися, не давали сходити в туалет, читали смс-повідомлення та допитували про контакти з їх телефонів. Обіцяли відлупцювати і розвести по різних кімнатах.

Хлопців відпустили лише після опівдні 15 вересня, хоча з самого ранку на запит щодо їх долі у Заводському райвідділі відповіли, що подібних затриманих у них немає.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация