Кривой Рог новости
Чому досі живий Янукович?
18.09.2012 09:05 | Политика

Чому досі живий Янукович?

Кандидат у народні депутати в 99-му виборчому окрузі (Кіровоград) від політичної партії «УДАР» Максим Кідрук дивується, чому Президент Віктор Янукович і досі живий. Про це він написав у своєму блозі.

«Попри відразу, я раз за за разом прокручував відео (вбивства президента США Джона Кеннеді. ‒Ред.), постійно запитуючи себе: чому життя таке збіса несправделиве? Таке жорстоке?! Чому якийсь у…, якась, б…, недолюдина Лі Освальд може ось так легко обірвати життя одному з найкращих лідерів за всю історію людства? Нагадаю: саме Кеннеді припинив процес расової сегрегації в США, саме Кеннеді створив умови для мегапрориву в американській економіці, саме Кеннеді успішно впорався з Карибською кризою 1962-го, не дозволивши «коммі» під проводом товариша Хрущова підірвати планету, саме Кеннеді започаткував американську місячну програму, до кінця десятиліття залишивши СРСР далеко позаду (при тому, що станом на 1961 рік навіть директор НАСА не вірив у можливість висадки людини на місяць) тощо. Чому так?» — пише Кідрук.

«Зате он у нас президент — хоч плач, хоч вбийся — нещодавно дізнався про існування Гомера. Причому дізнався в момент, коли побачив це прізвище у себе на листочку з віддрукованою доповіддю. Про Геракла я взагалі мовчу. Навряд чи IQ нашого, прости Господи, лідера сильно переважає інтелект того психопата Лі Гарві Освальда.

Я от думаю: чому ніхто не знесе йому голову? Так, щоб бризнули… ні, мізки не бризкатимуть. Нема чому там бризкати… Ну так, щоб череп розлетівся, як перестиглий гарбуз. Чому? Сумніваюся, що хтось за ним побиватиметься. Порівняно з Кеннеді Янукович навіть не печерна людина. Він — інфузорія-туфелька», — додає кандидат у народні депутати.

 

Добавить коментарий
Похожие новости
DDos-атака хостингу ОПОРА
29.10.2012 14:06 | Политика
DDos-атака хостингу ОПОРА
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация