Кривой Рог новости
Міжнародна виставка InnoTrans-2012 у Німеччині
19.09.2012 09:29 | Технологии

Міжнародна виставка InnoTrans-2012 у Німеччині

Міжнародна виставка транспортних технологій, інновацій, рейкових транспортних засобів і систем залізничного транспорту InnoTrans-2012 відкрилась сьогодні, 18 вересня, у Берліні.

У виставці, яка триватиме до 21 вересня, візьмуть участь понад 2,5 тисячі експонентів із 49 країн.  На InnoTrans-2012 відбудуться понад 100 світових прем'єр у сфері залізничного транспорту — вдвічі більше, ніж під час попереднього форуму 2010 року. Від України на берлінській виставці зареєстровані 12 підприємств.

Офіційну українську делегацію очолює Віце-прем'єр-міністр — Міністр інфраструктури України Борис Колесніков. Укрзалізницю представляють генеральний  директор Володимир Козак та перший заступник генерального директора Микола Сергієнко. У програмі української делегації —  участь у міжнародній виставці залізничного транспорту InnoTrans-2012, проведення переговорів з провідними компаніями-виробниками продукції для залізничного транспорту.

Для довідки:

Міжнародна виставка InnoTrans, що проходить раз на два роки, об'єднує відомі світові компанії виробників транспортного обладнання та залізничної техніки. Організатори InnoTrans очікують на 100 тисяч фахових відвідувачів зі 100 країн.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация