Кривой Рог новости
В Україні обмежать фільми про насильство, наркоманію та алкоголізм
06.07.2011 19:38 | Культура

В Україні обмежать фільми про насильство, наркоманію та алкоголізм

Верховна рада обмежила видачу ліцензій на демонстрації фільмів, що пропагують насильство, алкоголізм і неуцтво. В законі «Про кінематографію»  відповідні зміни підтримали 298 народних депутатів.

Тепер спеціальна комісія може не дати дозволу показувати і продавати на дисках фільм, якщо він пропагує насильство, жорстокість та війну або загрожує незалежності України. Експерти можуть не дозволити показувати фільм українцям, якщо він принижує особистість, пропагує невігластво та неповагу до батьків. Також глядачам не покажуть кіно про наркоманів, алкоголіків і людей зі шкідливими звичками.

Крім того, приниження нації й неповага до національних та релігійних святинь можуть також послужити причиною для відмови в дозволі показувати кінофільм.

У випадку, якщо експертна комісія сумнівається щодо індексу фільму, їй дозволяють продовжити термін прийняття рішення з 10 до 25 днів.

Нагадаємо, торік Президент Віктор Янукович ліквідував Нацкомісію з питань захисту суспільної моралі. Основними завданнями комісії було проведення експертиз продукції і видовищних заходів сексуального чи еротичного характеру, що містить елементи або пропаганду насильства, жорстокості, порнографії, і контроль за дотриманням законодавства у сфері захисту суспільної моралі.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация