Кривой Рог новости
Європейсткий вплив на розвиток транспорту в Україні
21.09.2012 09:03 | Технологии

Європейсткий вплив на розвиток транспорту в Україні

В Українібуло  розпочато реалізацію нового проекту Twinning Україна-Франція — «Розвиток і координація мультимодального транспорту і логістичних процесів в Україні», який спрямовано на розвиток мультимодальних перевезень в Україні, і базуватиметься на найкращому європейському досвіду. Стартова конференція відбудеться сьогодні, 21 вересня, у приміщенні Мінінфраструктури.

Участь у конференції візьмуть перший радник Посольства Франції в Україні Фредерік де Туше, керівник відділу Програм зовнішньої допомоги (Енергетика, Транспорт, Навколишнє середовище) Представництва ЄС в Україні Вальтер Треттон. Досвідом щодо реалізації проектів Twinning у Франції поділиться представник Міністерства енергетики, гармонійного розвитку та екології Франції Робен Себіль.

Лідери проекту від України та Франції зобов’язалися залучити відповідні органи та персонал до реалізації проекту. Відтак фахівці у рамках проекту здійснять аналіз Міністерства інфраструктури України та оцінять потреби у підготовці кадрів для покращення ефективності їх роботи у галузі мультимодальних перевезень та логістики.

Основна із переваг проекту — це підвищення кваліфікації персоналу. Так, у рамках проекту співробітники як Міністерства інфраструктури України, так і  інших українських установ, що працюють у галузі мультимодальних перевезень та логістики, навчатимуться, зокрема, за кордоном та перейматимуть досвід іноземних експертів.

Проект розрахований на 1,5 роки і буде завершено в лютому 2014 року.

Нагадаємо, проекти Twinning — це спільний проект, який реалізується із залученням експертів ЄС. Францію представляє Міністерство енергетики, сталого розвитку та екології, що відповідає за інфраструктуру і транспорт. Також залучено Французьку національну залізницю SNCF, порти, що будуть надавати експертизу.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация