Кривой Рог новости
Зовнішнє тестування планують зробити дворівневим
06.07.2011 21:02 | Образование

Зовнішнє тестування планують зробити дворівневим

Як сьогодні на прес конференції-в Києві  повідомила директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева, в 2013 році планується запустити  пілотний проект з введення дворівневого тестування на зовнішньому незалежному оцінюванні.

 «Ми плануємо все ж підійти до пілотного проекту щодо втілення в життя цього тесту протягом двох років. Наступний рік дуже напружений, тому що змінюються терміни ЗНО у зв'язку з проведенням Євро-2012, і також ми очікуємо дуже велика кількість абітурієнтів - удвічі більше, ніж цього року. На 2012 рік ми не плануємо вводити дворівневі тести, навіть в якості пілотного проекту », - сказала І. Зайцева.

У той же час, підготовка до такого тестування буде проводитися протягом цих двох років.

Як повідомлялось, раніше міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник заявляв, що вже в наступному році в Україну пройде експериментальне дворівневе тестування в рамках ЗНО. Тобто, будуть як звичайні тести для випускників, які планують вступати до вузів, так і додаткові запитання для абітурієнтів, які хочуть показати особливий рівень знань. Другий рівень тестів буде не обов'язковим, а додатковим.

Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация