Кривой Рог новости
Голосний позивається до генпропурора
04.10.2012 10:51 | Власть

Голосний позивається до генпропурора

Автор популярного у народі біл-борду з бабусею та котом позивається до генпрокурора України.

— Захищаючи свою честь та гідність і не даючи навісити на себе сфабриковані, фіктивні справи, мені довелося звернутись до суду з приводу бездіяльності Генерального прокурора України, — дав пояснення Голосний.

Максима Голосного який раніше був головою с.Єлизаветівка, а зараз є кандидатом у народні депутати по 30 мажоритарному округу, звинувачують у незаконній розтраті майна сільради на суму близько 4 тисяч гривень. В результаті перевірки КРУ за даним фактом у листопаді 2011 року була порушена кримінальна справа, в ознайомленні з якою Голосному неодноразово було відмовлено.

За фактом несанкціонованого проникнення до кабінету голови сільської ради, де зберігалась частина нібито зниклого майна, Головний звертався з заявою до прокуратури, в якій просив негайно провести перевірку обставин та законності злому кабінету, а також просить притягнути винних до відповідальності.

Після того, як обидва - перший і потворний запити — були проігноровані Петриківською районною прокуратуро, Голосний звернувся до суду і в судовому порядку визнав неправомірною бездіяльність прокурора району.

Після того, як аналогічний позов був пред'явлений начальнику обласної міліції Бабенку, розгляд якого вже півроку навмисно затримується, 26 липня фактову справу раптом перекваліфіковують на особову, а 27 липня без жодного пред'явлення звинувачення Голосного оголошують у розшук.

Фактично, Максима Голосного почали переслідувати, як небезпечного злочинця, який переховується від правосуддя. Ці події абсолютно «випадково» співпадають з появою резонансних білбордів про бабусю та кота, а також з висуванням Голосного кандидатом у народні депутати.

Таким чином, бездіяльність прокурора району на начальника обласної міліції стосовно порушень у розслідуванні фактової справи, призвели до необґрунтованих репресії та порушенню прав Максима Голосного як громадянина та кандидата у депутати. Саме це і стало мотивом для звернення до Генпрокуратури, яка на сьогодні (через місяць після звернення) також не вжила жодних заходів, передбачених КПК.

У своєму зверненні я прошу визнати бездіяльність генерального прокурора України,—  говорить Голосний. — Хоча надії на те, що Печерський суд ухвалить об'єктивне та законне рішення практично немає. Однак є інше: цей факт вчергове доведе демократичній спільноті усього світу параліч правоохоронної та судової систем, який ми наразі маємо. І. можливо, змусить зробити відповідні висновки.

 

 

 

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация