Кривой Рог новости
Електронний документообіг вантажного сполучення
04.10.2012 11:12 | Технологии

Електронний документообіг вантажного сполучення

 

Укрзалізниця домовилась с ВАТ «РЖД» щодо організації перевезень порожніх вагонів з України до Росії та з Росії в Україну за безпаперовою технологією з використанням електронної юридично чинної накладної СМГС.

Це дасть змогу спростити перехід порожніх вагонів через кордон та зменшить час обробки вагонів на станціях. Окрім того, вся інформація щодо проходження вагона буде в системі доступу для залізничників, операторів, експедиторів та вантажовласників.

«Українські залізничники перші на просторі СНД і в Європі почали розвивати електронний документообіг у вантажному сполученні і тепер за Укрзалізницею «підтягуються» сусіди  залізничні —адміністрації Росії, Білорусі, Польщі та ін. Скоро всі вантажні перевезення здійснюватимуться по електронному документу. Цього року ми закриваємо зовнішні стики і транзитні перевезення. Це серйозний прорив», — наголосив в інтерв’ю журналістам генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак.

Перші перевезення порожніх вагонів між Україною та Російською Федерацією почнуться вже наприкінці поточного року. Сторони прийняли рішення, що проект буде реалізовано зразу за схемою «всі станції Укрзалізниці – всі станції ВАТ «РЖД»» — без визначення пілотного полігону.

Наступним кроком буде організація безпаперових перевезень вагонів з вантажами – Укрзалізниця вже веде роботу над тим, щоб процедура електронного оформлення вантажів у міжнародному сполученні діяла і в роботі з навантаженими вагонами. Наразі підприємство здійснює перехід на безпаперові технології і в інших сферах.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация