Кривой Рог новости
Навіть в еміграції українці допомагають дітям Кривого Рогу
06.07.2011 21:24 | Общество

Навіть в еміграції українці допомагають дітям Кривого Рогу

Американські волонтери українського походження, молоді люди з міста Сакраменто (штат Каліфорнія, США) брат і сестра Аня та Максим Гречкосій, прибули до Кривого Рогу, щоб надати допомогу малюкам, хворим і позбавленим батьківського тепла і турботи, а також довідатися, чим їм можна допомогти в подальшому.

Україномовні іноземці привезли малюкам памперси, вітаміни у вигляді смачних фруктів та соків, цукерки. До медичних установ їх супроводжували пастор криворізької церкви християн-євангелістів "Голгофа" і представники благодійної організації "Шанс". Вони завітали до будинку малятка, в криворізький тубдиспансер і дитяче відділення інфекційної лікарні № 1.

Зараз Аня та Максим - волонтери християнської церкви в Америці, яка взяла на себе місію допомагати бідним дітям і сиротам. Щоб приїхати в Україну молоді люди разом з друзями заробляли гроші після навчання - мили підлоги і машини, влаштовували благодійні акції у себе в Сакраменто.

Як повідомив керівник ГО "Шанс" Андрій Воронін: "Допомога з Америки невелика, але від усього серця. І їй були дуже раді і в туберкульозному диспансері, і в інфекційній лікарні, де лежать віл-інфіковані дітки. Сказали, що цих памперсів їм вистачить до кінця року".

За словами молодих волонтерів, вони мають намір знову приїхати в Кривий Ріг, вже точно знаючи яку саме допомогу потрібно надавати і дітям, і установам, в яких вони знаходяться.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация