Кривой Рог новости
В Кривому Розі затримано двох активістів ВО «Свобода»
27.10.2012 14:38 | Политика

В Кривому Розі затримано двох активістів ВО «Свобода»

У зв’язку з підпалом офісу Партії регіонів у Кривому Розі затримано журналіста Дмитра Біланенка та уповноважену особу партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода» Євгена Алістранського.

За словами куратора партії ВО «Свобода» по 31, 32 і 33 виборчих округах (територія міста Кривий Ріг) Василя Соломійчука, 26 жовтня близько восьмої ранку до нього зателефонував активіст ВО «Свобода» журналіст Дмитро Біланенко. Дмитро повідомив, що в його квартирі та квартирі уповноваженої особи ВО «Свобода» Алістранського Євгена Юрійовича відбувається обшук. В результаті обшуку міліція вилучила партійну пресу та друковані агітаційні матеріали, а також доправили Дмитра Біланенка і Євгена Алістранського до Центрально-міського райвідділку міліції для надання пояснень про підпал офісу Партії регіонів, який стався в липні цього року. До цього моменту активісти знаходяться в райвідділку. Через примусове утримання своїх активістів ВО «Свобода» планує влаштувати пікет під стінами Центрально-міського райвідділку.
 
ОПОРА звернулася телефоном на номер чергового райвідділку. На запитання про причину затримання партійних активістів помічник чергового пан Панадєєв сказав: «У нас такой информации нету».
Добавить коментарий
Похожие новости
DDos-атака хостингу ОПОРА
29.10.2012 14:06 | Политика
DDos-атака хостингу ОПОРА
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация