Кривой Рог новости
В новому учбовому році діти в молодших класах більше годин проведуть за партою
07.07.2011 10:32 | Образование

В новому учбовому році діти в молодших класах більше годин проведуть за партою

Центр моніторингу освіти провів експертну оцінку нових типових навчальних планів для початкової школи, з урахуванням змін, внесених Міністерством освіти, науки, молоді та спорту 10 червня 2011 року.

Згідно нових правил, загальна кількість годин на місяць, які малюки проведуть за партами, збільшується до ста. Так, додасться 8 годин природознавства, замість курсу "Я і Україна" з'явиться предмет "Я у світі", 3 години призначено на освоєння азів інформатики.

Іноземна мова буде введений для обов'язкового вивчення з першого класу у всіх школах, а не тільки в спеціалізованих. А от кількість уроків української мови зменшиться з 29 до 28 годин на місяць. Одним із серйозних прорахунків у новому Плані, фахівці Центру моніторингу бачать в тенденції до збільшення кількості 1-годинних предметів, що негативно впливає на організацію навчального процесу - діти за тиждень просто забувають те, що вивчили напередодні.

Проте, таких предметів більше половини: 5 з 9 в першому класі і 6 з 11 - в третьому. Варіативна частина навчального плану (коли вчителі і батьки мають можливість вибирати предмети, які будуть вивчати діти) покликана розкривати в дітях їх індивідуальні особливості, розширювати їх кругозір, залучати до співпраці батьків. Проте, кількість виділяється на цю творчу роботу часу зменшується з 11 до 8 годин на місяць.

Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация