Кривой Рог новости
Протоколи та бюлетеніз дільниці № 120008 привезені із запізненням
29.10.2012 14:28 | Политика

Протоколи та бюлетеніз дільниці № 120008 привезені із запізненням

Останньою дільницею, з якої доставили протоколи та бюлетені до ОВК № 37 (центр – місто Кривий Ріг), стала виборча дільниця № 120008 (Апостолівський р-н, м.Зеленодольськ, вул.Карла Маркса, 5).

Головою ОВК № 37 Тетяною Ткаченко було сповіщено про виникнення на дільниці проблем з транспортним засобом – автомобіль, яким мали бути транспортовані бюлетені, зламався. Про неполадки з автомобілем було повідомлено близько 9.45 ранку. Документи привезли об 11.40.
 
Голова комісії озвучила час підписання протоколів – 10.15 та 10.30. На це твердження відреагував спостерігач Громадянської мережі ОПОРА запитанням: «Чому про поломку автомобіля було відомо раніше, ніж члени ДВК підписали протокол?». На що члени комісії спочатку відповідали запереченням цього факту, а потім сказали, що автомобіл перевіряли перед виїздом.
 
Діалог з членами ОВК:
 
Спостерігач ОПОРИ: Повторіть, будь ласка, час підписання протокола.
 
Голова комісії: 10.15 и 10.30
 
Спостерігач ОПОРИ: А як вийшло так, що повідомлення про поломку автомобіля прозвучало до десятої години ранку, тобто до підписання протоколу?
 
Члени комісії: Ні, не раніше.
 
Спостерігач від ВО «Батьківщина», кандидати Олег Бусень (Україна Майбутнього) і Володимир Дегтяр (Комуністична Партія України): Так, раніше 10 години.
 
Голова комісії: Нам про поломку повідомили в 8.30, коли перевіряли автомобіль.
Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация