Кривой Рог новости
Архієпископа Криворізького і Нікопольського Єфрема, МЧС відзначили нагородою рятувальника
07.07.2011 10:47 | Общество

Архієпископа Криворізького і Нікопольського Єфрема, МЧС відзначили нагородою рятувальника

За повідомленням прес-служби Криворізької єпархії УПЦ, архієпископ Криворізький і Нікопольський Єфрем нагороджений відзнакою Головного Управління Міністества Україні з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи - за великий внесок у справу спасіння та збереження людського життя, а також з нагоди 45-річчя владики.

Нагороду архієпископу Єфрема вручив начальник Управління МНС Кривого Рогу полковник служби цивільного захисту Ігор Романюк. У наказі, який полковник зачитав привселюдно, говориться: "Кожен день, протягом 15-ти років з дня заснування Криворізької єпархії, Владикою проводиться велика робота по зміцненню духовності, увічнення людських цінностей, збереження життя населення. Через представників УПЦ фахівці МНС доносять важливі відомості до кожного парафіянина, щоб попередити та запобігти біді. Представники Церкви - єдиний соціальний інститут, який користується авторитетом і повагою у населення України. Тільки ті слова, які говорять священнослужителі, здатні дійти до свідомості кожного ».

Таким чином, почесною нагородою рятувальники Кривбасу відзначили особистий вагомий внесок владики в рятувальне справу і плідну співпрацю з підрозділами МНС.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация