Кривой Рог новости
Microsoft представить бета-версію Windows 8 в січні
07.07.2011 11:18 | Технологии

Microsoft представить бета-версію Windows 8 в січні

Планується, що напередодні виставки CES 2012, 9 січня 2012,  генеральний директор Microsoft Стів Балмер виступить з промовою, в якій традиційно розповість про новітні продукти та останні досягнення корпорації.

Експерти з ІТ-технологій, задіяні в підготовці виставки, з посиланням на джерела всередині «Майкрософт» повідомляють, що однією з головних тем презентації стане операційна система Windows 8, яка знаходиться зараз в розробці.

З чуток, Microsoft продемонструє планшетний комп'ютер з Windows 8 на процесорах з архітектурою х86 і ARM. Не виключено, що саме на CES 2012 дебютує перша публічна бета-версія нової ОС (нагадаємо, в 2009 році корпорація приурочила до CES анонс бета-версії Windows 7).

Виставка CES 2012 пройде в Лас-Вегасі (Невада, США) з 10 по 13 січня. Очікується, що свої новітні розробки також представлять понад 2 700 компаній зі всього світу. Продукти будуть розбиті на 15 основних категорій, серед яких - аудіо, цифрова фотографія, електронні розваги, автомобільна техніка та багато інших новинок.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация