Кривой Рог новости
Донецька залізниця надійно охороняється
06.11.2012 15:33 | Общество

Донецька залізниця надійно охороняється

За 10 місяців 2012 року працівники спільних оперативних груп воєнізованої охорони Донецької залізниці попередили 288 випадків розкрадання вантажів та матеріальних цінностей залізниці на загальну суму 316,1 тис. гривень. У ході проведених заходів, спрямованих на стабілізацію оперативної ситуації на станціях і ділянках залізниці, затримано й передано до правоохоронних органів 405 розкрадачів для вживання заходів згідно з чинним законодавством.

Як правило, об’єктами посягань стають вантажі, які перевозяться на відкритому рухомому складі, у першу чергу це вироби із чорних металів, металобрухт і вугілля.

 З метою попередження розкрадань працівниками воєнізованої охорони з початку року супроводжено більше 34,9 тис. поїздів із номенклатурними й іншими цінними вантажами. Під час супроводження, з метою відбиття нападів зловмисників на вантажі, як попереджувальний засіб  9  разів застосували табельну зброю.

Непоодинокі випадки проявів відвертого вандалізму на станціях та інших об’єктах залізниці, серед яких накладання сторонніх предметів на залізничну колію, кидання камінням у поїзди, розбивання світлофорів, перехід колії в неустановлених місцях із смертельними наслідками сторонніх осіб. Всі ці дії завдають значних матеріальних збитків, провокують збій в експлуатаційній роботі залізниці, наражаючи на небезпеку життя працівників транспорту та пасажирів. З метою боротьби з цими явищами  працівниками воєнізованої охорони постійно проводиться робота з профілактики правопорушень на об’єктах залізниці, які найбільше потерпають від злочинних посягань. Зокрема, за вказаний період згідно зі статтею 109 Кодексу України про адміністративні правопорушення, з метою припинення перебування сторонніх осіб на території об’єктів залізниці, переходу залізничної колії у невстановлених місцях затримано 445 осіб, з яких 424 були притягнуті до адміністративної відповідальності у вигляді штрафів на загальну суму 13,8 тис. грн.

Зберігається тривожна тенденція зростання фактів несанкціонованого втручання в діяльність залізниці у вигляді зловмисного пошкодження засобів сигналізації та зв’язку, рухомого складу, верхньої будови колії та іншого інженерно-технічного облаштування, яких з початку року нараховується  171 випадків. Сума збитків склала 197,7тис. гривень..

Так 21 вересня 2012 року на ст. Красноармійськ за разобладнання вантажних вагонів (крадіжка автосцепки) на загальну суму 13 000 грн затримано 3 сторонніх особию

27 вересня  на ділянці  Вуглегірськ-Світлодарськ за крадіжку деталей колії на суму 2 157 грн затримано 2 стороні особи.

10 вересня  біля станції Кальчик за крадіжку залізничної рейки Р-65 довжиною 10,6 метра на суму 6 145 грн затримана 1 стороння особа.

Всі затримані передані до правоохоронних органів.

Залізничники вкотре застерігають правопорушників, що незаконні посягання на вантажі та майно залізниць можуть призвести до кримінальної відповідальності та виникнення аварійних ситуацій.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация