Кривой Рог новости
Придніпровська залізниця звертаэться з закликом не псувати рухомий склад
12.11.2012 10:26 | Общество

Придніпровська залізниця звертаэться з закликом не псувати рухомий склад

Придніпровські залізничники закликають громадян не втручатися у роботу залізничного транспорту. Адже навіть незначне пошкодження вагонів, вікон тощо призводить до серйозних витрат на відновлювальні роботи, затримок поїздів, загрожує здоров`ю та життю пасажирів і працівників залізниці.

За 10 місяців 2012 року на підприємстві зафіксували 27 випадків псування та розобладнання рухомого складу приміських поїздів, у результаті чого пошкоджено 41 вагон. Збитки склали близько 60,1 тис. грн., з яких залізниці відшкодували лише 1,1 тис. грн.

Найчастіше вагони приміських поїздів зазнають пошкоджень у вигляді розбитих вікон, ламп освітлення в салонах, зіпсованих сидінь і дверей, розукомплектованих крадіями міжвагонних з’єднань (зафіксовано на станціях Верхівцеве, Самійлівка, Долинська, Кривий Ріг-Головний, а також під час руху приміських електропоїздів № 6538 Кривий Ріг-Головний — Дніпропетровськ, № 6131 Синельникове-1 — Дніпропетровськ, № 6318 Дніпропетровськ — Слов’янка, № 6479 Нікополь — Кривий Ріг, №6124 Дніпропетровськ-Запоріжжя-1), втрачають належний зовнішній вигляд через розмальовування (під час відстою на станціях Орлівщина, Кривий Ріг-Головний, Мудрьона, Верхівцеве, Долинська, Янцеве.Сімферополь).

Щоб протидіяти подібним втручанням, а також стягнути зі зловмисників завдану залізниці шкоду, до лінійних відділів міліції направлено матеріали по кожному випадку псування та розобладнання вагонів приміських електропоїздів. Порушено 2 кримінальні справи.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация