Кривой Рог новости
Туристичне співробітництво між Україною і В'єтнамом
19.11.2012 10:06 | Общество

Туристичне співробітництво між Україною і В'єтнамом

Україна та В’єтнам підписали низку двосторонніх документів, які розширюють українсько-в’єтнамські відносини. Документи були підписані в рамках офіційного візиту Прем`єр-міністра України Миколи Азарова до Соціалістичної Республіки В’єтнам, що відбувся 14-15 листопада. До складу офіційної делегації України була включена Голова Державного агенства України з туризму та курортів Олена Шаповалова.

Зокрема, у присутності прем’єр-міністрів України Миколи Азарова та Соціалістичної Республіки В’єтнам Нгуєн Тан Зунга Голова Держтуризмкурорту України та Міністр культури, спорту та туризму В’єтнаму підписали План співробітництва у сфері туризму між Державним агентством України з туризму та курортів та Міністерством культури, спорту та туризму Соціалістичної Республіки В’єтнам на 2013-2015 роки.

Зазначеним Планом визначено основні напрями співпраці між країнами у сфері туризму на міжвідомчому рівні. Зокрема, Планом передбачено здійснення обміну актуальною інформацією у сфері туризму між Україною і В’єтнамом та сприяння в просуванні національних туристичних продуктів обох країн на міжнародному ринку.

Україна та В’єтнам також співпрацюватимуть щодо сприяння програмам з навчальних обмінів та підготовки професійних кадрів у туризмі (професорів, експертів та студентів).

План також передбачає активне співробітництво між Україною та В’єтнамом в рамках членства обох країн у Всесвітній туристичній організації.

 

 

 

 

 

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация