Кривой Рог новости
Термінові перекази між Україною та Туреччиною
23.11.2012 14:48 | Технологии

Термінові перекази між Україною та Туреччиною

З 20 листопада Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» започаткувало двосторонній обмін електронними переказами між Україною і Туреччиною за системою Eurogirо.

Туреччина стала 12-ю країною, з якою Укрпошта здійснює обмін міжнародними електронними переказами за системою Eurogiro. До цього обидві країни могли користуватися лише послугою міжнародних простих переказів.

За словами Оксани Плотнікової, директора УДППЗ «Укрпошта», можливість посилання та отримання електронних переказів у Туреччину — ще один крок до полегшення взаємної допомоги між родинами. «Ми постійно розширюємо лист країн, з якими українці можуть обмінюватися переказами. Зв’язок України та Туреччини — давній, не тільки економічний, але й історичний. Тому полегшення обміну коштів між країнами, це не лише ще один крок розвитку Укрпошти, а можливість для українців з обох боків Чорного моря підтримувати один одного», — наголосила Оксана Плотнікова.

Перекази Eurogiro адресуються лише на користь фізичних осіб. Максимальна сума переказу не має перевищувати 1200 євро (або еквіваленту цієї суми в гривнях) на день від одного відправника. Для одержання міжнародного термінового переказу адресат повинен бути поінформований про контрольний номер переказу, суму та валюту приймання переказу, країну відправлення.

Eurogiro – одна з найбезпечніших європейських система міжнародних готівкових грошових переказів безпосередньо на домашню адресу отримувача. У 2011 році через систему було здійснено близько 30 млн транзакцій. УДППЗ «Укрпошта» приєдналася до системи Eurogiro у 2010-му році та надає послуги по переказу коштів до 10 країн світу. Перекази Eurogiro можуть прийматися і виплачуватися: у національній валюті — в усіх відділеннях поштового зв’язку; у євро (за умови відсутності в сумі переказу євроцентів) — у виділених об’єктах поштового зв’язку. З довідником відділень, що здійснюють перекази за системою Eurogiro, можна  ознайомитись на офіційному сайті Укрпошти: www.ukrposhta.com.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация