Кривой Рог новости
Залізничникам Південно-Західної магістралі було оголошено подяку
26.11.2012 10:50 | Власть

Залізничникам Південно-Західної магістралі було оголошено подяку

Цього тижня залізничникам Південно-Західної магістралі від керівництва УЄФА та організаційного комітету «ЄВРО 2012» урочисто вручено подяку. За значний внесок у підготовку та проведення Чемпіонату Європи з футболу 2012 року Перший віце-президент Національного олімпійського комітету України Іван  Федоренко вручив подяку начальнику залізниці Олексію Кривопішину.

За словами Івана Федоренка, в УЄФА високо оцінили внесок українських залізничників у справу проведення чемпіонату з футболу. Зокрема завдяки наполегливій та професійній праці колективу Столичної магістралі було впроваджено рух швидкісних поїздів «Інтерсіті +».

Олексій Кривопішин, дякуючи за високе визнання роботи магістралі, запевнив, залізничники й в подальшому робитимуть усе необхідне для покращення якості обслуговування пасажирів.

Грамоту із текстом подяки, підписану директором департаменту зі зв’язків УЄФА з урядом та державними установами Андреасом Шером та  директором Турніру в Україні Маркіяном Лубківським, передано до музею Південно-Західної залізниці.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация