Кривой Рог новости
E. coli передається від людини до людини
08.07.2011 16:12 | Здоровье

E. coli передається від людини до людини

Даніель Бар - глава МОЗ у своєму виступі в Німеччини повідомив про чергове відкриття німецьких учених. Кишкова паличка E.coli, яка викликає смертельно небезпечне інфекційне захворювання, яке передається від людини до людини. 

За його словами, медики довели, що в Гессені 20 осіб заразилися кишковою інфекцією від співробітниці компанії виїзного ресторанного обслуговування. Сама вона підхопила бактерію, з'ївши заражені паростки сої. А через кілька днів - «передала» її клієнтам ресторану, працюючи над виготовленням замовлених страв для сімейної вечірки.

Нагадаємо, в Європі від кишкової інфекції, викликаної бактерією E.coli, вже загинули більше 50 людей.

Число тих, що заразилися кишковою паличкою в Європі перевищила 4 тис. осіб.

Небезпечна кишкова інфекція в Європі спочатку була зафіксована на півночі Німеччини. Спочатку експерти вважали, що джерелом хвороби стали імпортовані з Іспанії огірки, помідори і салат.

Випадки інфекції зафіксовані в 12 країнах.

Експерт Всесвітньої організації охорони здоров'я попередив, що у німецьких епідеміологів залишилося вкрай мало часу для пошуку джерела високопатогенний кишкової палички, що викликала масштабну епідемію

Санітарно-епідеміологічний нагляд Німеччині стверджує, що джерело спалаху інфекції виявлено в паростках вирощених в країні бобових культур.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация