Кривой Рог новости
Президент відкинув чутки про злиття "Газпрому" і "Нафтогазу України"
08.07.2011 17:08 | Политика

Президент відкинув чутки про злиття "Газпрому" і "Нафтогазу України"

На прес-конференції Президент України Віктор Янукович заявив: "Ми не плануємо злиття як такого "Газпрому" і "Нафтогазу України". Ми плануємо участь і "Газпрому" і "Нафтогазу" в інших спільних проектах. Наприклад, в модернізації української газотранспортної системи, у розвитку окремих ділянок, можливо, у видобутку нафти або газу на різних територіях, у тому числі і в Україну, але як такого об'єднання - ніхто не планував і цього не буде, я переконаний".

Разом з тим Президент повідомив, що уряд планує в майбутньому реструктуризацію "Нафтогазу". "Так як сьогодні ця структура, яка є в" Нафтогазі ", вона обтяжлива і не працює ефективно. Прийшов час ці структури роз'єднати, щоб вони могли розвиватися кожна окремо", - заявив він.

"Укрнафтогаз", "Укрнафта", "Украгазвідобування", "Чорноморнафтогаз", "Нафтогаз", "Трансгаз", "Транснафта". Якщо ми хочемо цивілізовано розвивати ці підприємства, їх треба підготувати до реєстрації на біржі IPO, щоб ми могли отримали реальну ціну цих підприємств, щоб розуміти, чим ми володіємо, чим володіє України ", - сказав президент.

"І ми побачимо, яким чином їх розвивати. Можливо, для початку продати 10% через біржу, і одержати інвестиційний ресурс. Я думаю, що це реальний шанс йти шляхом модернізації цієї системи", - запевнив Янукович.

Добавить коментарий
Похожие новости
DDos-атака хостингу ОПОРА
29.10.2012 14:06 | Политика
DDos-атака хостингу ОПОРА
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация