Кривой Рог новости
1 вересня стане вихідним для першокласників
09.07.2011 22:26 | Образование

1 вересня стане вихідним для першокласників

За повідомленням прес-служби Міносвіти, міністр освіти Дмитро Табачник запропонував звернутися до роботодавців з проханням надати батькам першокласників 1 вересня вихідний день.

Міністр наголосив на необхідності створення сприятливих умов для адаптації дитини, яка починає навчання в 1 класі, для забезпечення його подальшого благополучного розвитку, успішного навчання і виховання. Також міністр пропонує обов'язковий повний медогляд першокласників.

«Проходження диспансеризації майбутніми першокласниками, забезпечивши обов'язковий медичний огляд дитини за участю педіатра, невролога, отоларинголога, офтальмолога, ортопеда, хірурга, стоматолога, психіатра, логопеда (інших спеціалістів за показаннями) з визначенням готовності дитини до навчання в школі», - йдеться в повідомленні.

Крім цього, планується посилити контролю Державною службою технічного регулювання та Міністерства економічного розвитку і торгівлі Україна за якістю продукції шкільного асортименту та цінами на шкільне приладдя на «Шкільних базарах».

Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация