Кривой Рог новости
Венеція обмежить кількість туристів
10.07.2011 11:02 | Культура

Венеція обмежить кількість туристів

За даними Italia Nostra, неконтрольований масовий туризм завдає Венеції непоправної шкоди. Місто щодня відвідують десятки тисяч туристів, що робить її мало привабливою для проживання. Не дивно, що населення міста з часів Другої світової війни скоротилося більш ніж удвічі - з 150 тис. до 60 тис. чоловік.

У зв'язку з триваючим руйнуванням Венеції Italia Nostra (комітет з охорони спадщини Італії) звернувся до ООН з проханням обмежити доступ туристів до Венеції, знизивши щоденний потік і ввівши систему попередніх замовлень на відвідування великими групами.

Крім того, пропонується заборонити вхід в лагуни і Гранд Канал для великих, в тому числі, парусних і туристичних, судів, рух яких руйнує структуру історичних будівель.

Припливи в Адріатичному морі регулярно підвищують рівень води в лагуні і знаменитих венеціанських каналах.

Через це багато низько розташовані площі міста, наприклад, Сан Марко, по 80 днів на рік залишаються під водою. І без того вже крихкі стіни багатьох архітектурних шедеврів піддаються впливу високої вологості.

До того ж до кінця століття, за прогнозами вчених, рівень води в Адріатичному морі підніметься на 50 см, що стане трагедією для Венеції. Є кілька проектів з порятунку Венеції, однак конкретний повномасштабний план досі не вироблено, говориться в повідомленні Italia Nostra.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация