Кривой Рог новости
Учні випускних класів отримають всі підручники вчасно
10.07.2011 13:05 | Образование

Учні випускних класів отримають всі підручники вчасно

Як запевнив директор Департаменту дошкільної та загальної середньої освіти МОН України Олег Єресько, до 1 вересня нового навчального року всі одіннадцатіклассікі українських шкіл отримають підручники в повному обсязі, повідомляє прес-служба Міністерства.

"Ми переконані, що це перший рік за останні десятки, коли до 1 вересня на всіх шкільних партах одинадцятикласників необхідні підручники будуть", - сказав О. Єресько на конференції на тему "Підручники для одинадцятого класу: або встигають видавці до 1 вересня?" в суботу.

За його словами, вже з наступного тижня починається розвозка цих підручників по областях України. "Основне завдання, що стоїть перед нами, - це забезпечити доставку підручників до Дня Незалежності України в обласні бази, які безпосередньо будуть передавати ці підручники районним управлінням освіти. А управління освіти вже відповідно будуть передавати підручники навчальним закладам", - зазначив О. Єресько.

Перший заступник директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Святослав Серебрянський на тій же прес-конференції зазначив, що "фінансування на цей рік, а це 120 млн. гривень, надійшло вчасно і робота над рукописами і макетами теж була проведена своєчасно".

Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация