Кривой Рог новости
На свій день народження Президент встиг і повести зустрічі, задмухати свічки на торті, і до ранку приймав гостей
11.07.2011 10:00 | Власть

На свій день народження Президент встиг і повести зустрічі, задмухати свічки на торті, і до ранку приймав гостей

У свій 61-й день народження президент Віктор Янукович в Криму розпочав з робочої зустрічі з і. о. президента Молдови Маріаном Лупу. Цікаво, що значний кортеж глави Молдови породив чутки, що до Криму привітати Януковича прилітав сам прем'єр Росії Володимир Путін. У подарунок Януковичу Лупу привіз із Кишинева величезну 5-літрову пляшку шампанського з Криковських підвалів і подарував ексклюзивне видання книги російською мовою з історії Молдавії. Після настала черга поздоровлень від губернаторів. Вони піднесли президенту коровай на рушнику з квітами і пам'ятним адресою, де кожен з губернаторів залишив свій автограф.

Свої подарунки врумлм Президенту і мери міст: Одеси, Кривого Рогу, Єнакієве, Харкова, Львова та Запоріжжя в складчину придбали рідкісну ікону ручної роботи. До речі, як сказали нам в Адміністрації президента, Янукович особисто приймав тільки недорогі подарунки (за законом про боротьбу з корупцією, дар може бути не дорожче 480 гривень), а решта презентів підуть на зберігання в бібліотеку ім.Вернадського.

Вечірня частина святкування до самого ранку проходила на держдачі № 3 поруч із Массандровским палацом (в 3 км від Ялти). Для іменинника та гостей столи накрили в скляному павільйоні-наметі з розсувним дахом. Обслуговуванням свята займалася одна з київських кейтерингових компаній, але при підтримці кулінарів ресторану «Ореанда». Цвяхом програми став трирівневий торт  вагою 17 кг, який викотили на візку.  Президент Віктор Федорович, не зрадив традиції задування свічок, що і зробив під оплески і підбадьорливі крики.

Також в Криму, сім'я Януковича відзначає дні народження обох синів: старшого - Олександра - вітали в неділю, а молодшого - Віктора - будуть 16 липня, в суботу.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация