Кривой Рог новости
В ялтинському зоопарку з'явився змій Горинич
11.07.2011 13:37 | Общество

В ялтинському зоопарку з'явився змій Горинич

В ялтинський зоопарк «Казка» привезли двоголову змію, яку кримчани вже встигли прозвати Гориничем. «Рептилію до нас доставили з Німеччини, куди ми її потім і повернемо у вересні. Взяли в оренду на літній сезон, а не купували, бо вона дорога - 50 тис. євро коштує », - пояснює директор зоопарку Олег Зубков.

Поки керівництву «Казки» не відомі ні стать, ні ім'я дивини. «Навіть не знаю, одне в неї має бути ім'я або два, адже кожна голова поводиться усвідомлено і мислить окремо. Так що ми її так і будемо кликати: Каліфорнійська королівська змія, а імені давати не будемо - все одно вона у нас пробуде недовго ». Такі рептилії народжуються вкрай рідко - одна на мільйон. У «Казці» для неї вже приготували окремий тераріум поряд з іншими плазунами, яких у зоопарку налічується близько 30 видів. Подивитися на першу і поки єдину двоголову змію на території Україні зможе будь-який відвідувач «Казки».

Нагадаємо, що на минулому тижні в Ялту прибув бенгальський тигр-альбінос Патріс. Тепер він живе в одному вольєрі з тигрицею Юлії Тимошенко і стосунки у них вже налагоджуються.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация