Кривой Рог новости
В Україні впровадять різнокольорові контейнери для сортування сміття
11.07.2011 14:58 | Экология

В Україні впровадять різнокольорові контейнери для сортування сміття

Держкомпідприємництво погодило проект наказу, розроблений Минрегионом, про широке впровадження практики різнокольорових контейнерів для збору сміття в Україні. Передає прес-служба відомства.

Згідно з цим проектом, всі побутові відходи будуть збиратися роздільно. Передбачені технологічні схеми на два, три, чотири і п'ять контейнерів. У кожному регіоні схему будуть обирати органи місцевого самоврядування.

Зокрема, за першою схемою на контейнерному майданчику встановлять два контейнери. Перший - блакитного кольору з написом «Вторинна сировина» - буде призначений для вторинних видів відходів, крім органічних (скло, папір, картон, полімери, чорні та кольорові метали). Другий - сірого кольору - для збору залишилися відходів.
Як повідомляє прес-служба Держкомпідприємництва, за другою схемою на контейнерному майданчику встановлять три контейнери: для певних видів вторинної сировини, для іншого вторинної сировини і для змішаних відходів.

Небезпечні відходи планується збирати в контейнери червоного кольору. Передбачаються окремі баки для великогабаритних побутових відходів і сміття, що залишилося після ремонту. Контейнери ємністю 8 кубометрів і більше розмістять на спеціальних майданчиках з твердим покриттям.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация