Кривой Рог новости
В Кривому Розі почастішали випадки суїцидів
12.07.2011 11:07 | Происшествия

В Кривому Розі почастішали випадки суїцидів

У минулу суботу в Кривому Розі трапилось три самогубства, ще двох - хлопця і жінку - вдалося врятувати.

Одне самогубство в цей день відбулося в Криворізькому районі. 26-річний чоловік повісився на гілці дерева, що росло на його садибі. За словами родичів, загиблий неодноразово висловлювався про те, що замишляє суїцид.

У той же день на балконі однієї з квартир будинку № 45 по вулиці Мелешкіна був виявлений труп 56-річного чоловіка, який звів рахунки з життям, повісившись на білизняний мотузці. При цьому самогубець залишив близьким записку, в якій просив організувати похорон і вказував місце, де лежать гроші на ці цілі.

В ту ж суботу ще один кріворожанін ледь не позбавив себе життя. 30-річний житель вулиці Пожарського намагався повіситися, але був врятований родичами. Чоловіка доставили в 16-у міську лікарню, в даний час його стан медики оцінюють як задовільний.

Ще, в одній з приватних садиб наклав на себе руки шляхом повішення 65-річний господар будинку. Труп чоловіка виявили родичі, за їхніми словами покійний хворів на рак шлунка і неодноразово висловлював свій намір звести рахунки з життям.

А ось 24-річна мешканка бульвару Вечірній, вмирати зовсім не збиралася, - жінка просто хотіла налякати чоловіка, з яким була у сварці. Для цих цілей вона напилася таблеток. За її словами, вона навіть не думала, що безневинні дитячі препарати можуть їй нашкодити, і випила 20 таблеток, щоб змусити чоловіка похвилюватися. У результаті до вечора жінці стало погано, і її  довелося рятувати медикам 2-ї міської лікарні.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация