Кривой Рог новости
В Дніпорпетровщині 50% контрактників на військовій службі - жінки
12.07.2011 22:21 | Общество

В Дніпорпетровщині 50% контрактників на військовій службі - жінки

Як повідомляє Дніпропетровський регіональний медіа-центрі Міноборони,  близько 40 молодих людей і дівчат вирушили на військову службу за контрактом з Дніпропетровської області до навчальних центрів Збройних Сил України.

За словами тимчасово виконуючого обов'язки начальника 173 Територіального центру комплектування військовослужбовцями за контрактом майора Анатолія Ткаченка, протягом першого півріччя цього року інструкторами ТЦК проводилася активна робота в різних навчальних закладах та установах Дніпропетровської області з пропагування військової служби за контрактом.

Серед тих, хто вирішив пов'язати своє життя з армією на контрактній основі, 24 людини проходитимуть військову службу у Сухопутних військах ЗС України, 7 - у складі Повітряних Сил, 5 - у Військово-морських силах, решта - у частинах центрального підпорядкування Міністерства оборони України. Крім того, майже половина кандидатів - дівчата.

Після завершення первинної військової підготовки, більшість військовослужбовців-контрактників повернуться для подальшого проходження служби в частині, дислоковані в Дніпропетровській області.

Як відомо, з початку 2011 року фахівцями 173 ТЦК було відібрано 159 кандидатів, з яких більше 90 чоловік вже підписали контракт і проходять військову службу в лавах Збройних Сил України. Так, 55 осіб проходять службу у Сухопутних військах, 15 - у Повітряних силах, 15 молодих людей - у Військово-морських силах, серед яких 4 - на фрегаті «Гетьман Петро Сагайдачний» і 2 - на великому десантному кораблі «Костянтин Ольшанський», інші - у частинах центрального підпорядкування МО України.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация