Кривой Рог новости
В Дніпопетровській області у вчителів буде електронний журнал для оцінок
13.07.2011 09:54 | Образование

В Дніпопетровській області у вчителів буде електронний журнал для оцінок

З жовтня кожна школа в Дніпропетровській області отримає електронний журнал і щоденник, завдяки власним сайтам, розробленим в системі «Мої знання». Про це повідомила заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова, під час наради, присвяченої питанням підготовки до навчального року.

Зокрема, на нараді було розглянуто питання про впровадження Національного проекту «Відкритий світ» - створення інформаційно-комунікаційної (4G) освітньої мережі національного рівня. Як зазначила Марія Пустова, реалізація завдань цього проекту дозволить створити умови для широкого впровадження інформаційно-комунікаційних технологій на всіх рівнях освітнього процесу. Загальний термін впровадження проекту - 4 роки.

У Дніпропетровській області для зазначеного Національного проекту відібрано 63 пілотних навчальних закладів, де протягом вересня-листопада 2011 року передбачається введення інтерактивних технологій для учнів 7-х, в наступному - 8-х класів.

«Впровадження сучасних технологій в освітній процес і проведення робіт з підготовки до нового 2011-2012 навчального року знаходиться на особистому контролі голови облдержадміністрації Олександра Вілкула. Виконання всіх запланованих робіт з дотриманням терміну - першочергове завдання для керівників навчальних закладів та відповідних структурних підрозділів місцевих властей. Адже саме якісна підготовка до навчального року сприятиме створенню комфортних умов для навчального процесу », - зазначила Марія Пустова.

Для довідки. Система «Мої знання» - це єдина інформаційно-аналітична система, яка складається з наступних розділів: електронний «журнал учителя», «розклад уроків та домашні завдання» і «електронний щоденник». Ідея створення електронного щоденника виникла на початку 2000-х років у Західній Європі і вже через кілька років стала використовуватися на Україну. Основною метою електронного щоденника є створення єдиної освітньої мережі для всіх учасників освітнього процесу.

Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация