Кривой Рог новости
В Кривому Розі збудують нову об'їзну дорогу в районі шахти Артем-1
13.07.2011 10:00 | Общество

В Кривому Розі збудують нову об'їзну дорогу в районі шахти Артем-1

У середині січня поточного року в районі шахти Артем-1 утворилася техногенна воронка. Про причини її виникнення - були це вибухи в шахті або землетрус - говорили і писали багато, але зійшлися в одному: утворилася вона в безпосередній близькості від дороги «техбази - кладовище« Західне », що зробило цю дорогу небезпечною.

На наступний же день на запланованій зустрічі з журналістами начальник Криворізького гірничопромислового територіального управління Держгірпромнагляду Олег Чередниченко заявив, про створення робочої комісії, яка розгляне питання про будівництво нової, безпечної дороги.

На прес-конференції, що відбулася 12 липня, Олег Чередниченко знову повернувся до цього питання, повідомивши, що до 20 липня інженери інституту «Кривбаспроект» закінчують проектну документацію нової дороги, і з 1 серпня підрядна організація приступить до будівництва нової об'їзної дороги.

Олег Чередниченко акцентував увагу на тому, що дорога матиме статус тимчасової. У найближчому майбутньому почнеться планування капітальної дороги. Також, за поргнозами експертів, щонайменше до жовтня 2011 року нових обвалень в цьому районі бути не повинно.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация