Кривой Рог новости
Батьки Криворізьких дітей воліють відправляти своїх чад до ближнього зарубіжжя
13.07.2011 10:23 | Общество

Батьки Криворізьких дітей воліють відправляти своїх чад до ближнього зарубіжжя

Болгарія і Угорщина є найбільш популярними країнами для дитячого відпочинку в нашому місті. Про це розповів директор з маркетингу туристичної фірми «Геліос».

Переваги очевидні. Ось приклад для порівняння: двотижневе перебування дитини в спортивно-оздоровчому таборі «Атлантік» в Криму обійдеться батькам приблизно в 4000 гривень. Стільки ж коштує оздоровити дитину на термальних джерелах і озерах Угорщини. При цьому підліток, спілкуючись зі своїми однолітками з інших країн світу, зможе неабияк вдосконалити свої знання іноземних мов, побувати на екскурсіях у Будапешті та Карлових Варах, та й сама якість відпочинку виявиться незрівнянно вище кримського.

Ще дешевше коштують путівки в дитячі табори Болгарії. Комфортабельний відпочинок на два тижні з 4-х - 5-ти разовим харчуванням на березі Чорного моря в престижних Золотих Пісках або Варні можна забезпечити улюбленої кровинка всього за 3500 гривень разом з дорогою. Для порівняння - відпочинок на 18 днів у комунальному таборі «Корчагінець» у валовому коштує більше 2000 гривень.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация