Кривой Рог новости
Україна експортує китайську свинину, як власну
13.07.2011 12:59 | Общество

Україна експортує китайську свинину, як власну

У ході інспекції, проведеної представниками Федеральної служби з ветеринарного і фітосанітарного нагляду РФ і національних ветеринарних служб Білорусії і Казахстану, деяких підприємств України з виробництва готової м'ясної продукції, було виявлено наявність свинини, виробленої китайськими підприємствами, не атестованими на право поставок в РФ.

У Россільгоспнагляді додали, що така продукція супроводжувалася ветеринарними свідоцтвами, виписаними Державним комітетом ветеринарної медицини України.

Також повідомляється, що всього в результаті переговорів представників національних ветеринарних органів держав - членів Митного союзу за підсумками інспекції українських підприємств, зацікавлених у поставках продукції, було вирішено зберегти право поставок продукції тваринного походження в РФ з трьох підприємств: ТОВ "Техмолпром" (виробництво молочної продукції ), ЗАТ "Хмельницька маслосирбаза" (виробництво молочної продукції) та ТОВ "Птахофабрика Снятинська Нова" (вирощування гусей, забій птиці, виробництво готової продукції), а також включити до реєстру підприємств третіх країн, підприємство ТОВ "ВМП" (забій свиней).

При цьому було прийнято рішення звернути увагу ветеринарної служби України, що якщо вона протягом одного календарного місяця не надасть гарантії усунення зазначених в ході інспекції недоліків виробленої цими підприємствами продукції, будуть введені тимчасові обмеження на її ввезення на територію Митного союзу.

У той же час Митний союз ввів тимчасові обмеження на право поставок продукції тваринного походження з 28 українських підприємств. Обмеження діятимуть "до подання протягом одного календарного місяця матеріалів про усунення зазначених у ході інспекції недоліків і гарантій ветеринарною службою України щодо відповідності їх ветеринарно-санітарним вимогам і нормам Митного союзу".

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация