Кривой Рог новости
Через помилку прибиральниці вильот літака затримався на добу
14.07.2011 10:21 | Происшествия

Через помилку прибиральниці вильот літака затримався на добу

Прибиральниця турецького аеропорту випадково зачепила кнопку запуску аварійного трапа, ця прикрість призвела до затримки вильота  літака з Анталії.  Представник адміністрації карагандинського аеропорту пояснив, що після того, як аварійний трап виходить з борту, його неможливо використовувати другий раз. За інструкцією, виліт літака без аварійного трапа заборонений, розповів він, додавши, що потрібен час, щоб доставити новий трап до Антальї зі Стамбулу.

Затримався в Анталії літак повинен був повернутися в Караганду, забрав 140 пасажирів і доставити їх на турецький курорт.В результаті, через помилку прибиральниці пасажири затримались в Караганді  на добу, в Антальювсе ж таки вилетіли, але пізніше ніж було заплановано.

За останній місяць це другий інцидент з пасажирським літаком, що виконував рейс з Караганди в Анталью.

Нагадаємо 17 червня у літака Boeing-737, що прямував на турецький курорт, незабаром після вильоту з аеропорту Караганди спрацювала аварійна сигналізація. Було прийнято рішення про повернення в аеропорт відправлення. Перед посадкою літак протягом двох годин кружляв над аеропортом, виробляючи паливо. Екстрена посадка пройшла успішно, ніхто з 140 пасажирів і п'ять членів екіпажу не постраждав.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация