Кривой Рог новости
В Дніпропетровську на Комсомольському острові відкриють клуб дитячого плавання
14.07.2011 11:23 | Спорт

В Дніпропетровську на Комсомольському острові відкриють клуб дитячого плавання

Сьогодні на Комсомольському острові пройшло урочисте відкриття Клубу дитячого плавання.

На відкритті був присутній заступник голови облдержадміністрації Іван Ступак. За його словами, відкриття такого клубу на острові вирішує відразу цілий спектр завдань.

«Ми вирішуємо відразу 2 завдання. По-перше - ми можемо зайняти дітей під час канікул активним відпочинком, а друге - пропаганда здорового способу життя. Зараз наша дітвора може навчиться плавати, зміцнити організм, адже плавання не тільки зміцнює серцевий м'яз, легені, а й формує поставу », - зазначив він.

За словами заступника голови ОДА, на відкриття прийшли понад 300 хлопців та дівчат, які хочуть навчитися плавати. Також він зазначив, що тренувати дітей будуть заслужені тренери і майстри спорту.

«Тренує хлопців заслужені тренери, майстри спорту, які залучені як для того, щоб показати, які види плавання існують, так і для того, щоб дати нужденним кваліфіковані консультації», - сказав Іван Ступак.

Нагадаємо, заняття в клубі будуть проходити з 9:00 до 13:00. Протягом 1,5 місяців, до кінця серпня, всіх бажаючих віком від 8 до 12 років безкоштовно навчатимуть технікам плавання і безпечній поведінці на воді

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация