Кривой Рог новости
Закон в Україні один для всіх! І для "мажорів" також
15.07.2011 22:49 | Власть

Закон в Україні один для всіх! І для "мажорів" також

Влада не буде захищати і виправдовувати мажорів, які вчинили злочин, і провину яких довів суд.

Чи не пом'якшиться їх покарання, навіть якщо вони є членами Партії регіонів. Про це заявив депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко, коментуючи ситуацію з депутатом Луганської міськради Романом Ландиком, пише ЛІГА.

Як повідомляє прес-служба партії, Колесніченко зазначив, що соціальне явище, яке у нас в країні називають мажорства, не має політичного забарвлення, тому, якщо серед таких мажорів виявляться члени Партії регіонів, покарання для них буде ще більш серйозне.

За його словами, реакція влади на ситуацію з Ландиком є ​​"дуже показовим прикладом дії нинішньої влади, яка оперативно розібралася - міліція відразу спрацювала, було порушено кримінальну справу". Він також повідомив, що наявність мажорів - ознака нездорового суспільства, і сьогодні влада всіляко бореться з цим соціальним явищем, яке виникло при попередній владі. "Проблема мажорів сьогодні - це наслідки непрацюючих демократичних інститутів, перш за все, у правоохоронній сфері. Але, на щастя, нова влада сьогодні досить сильна, щоб викорінити це явище", - підкреслив нардеп.

"Закон є закон, він один для всіх, і неважливо, хто скоїв порушення - пересічний громадянин, депутат або члени його сім'ї. Покарання має бути для всіх однаковою мірою", - підкреслив він.

"Разом з тим я просив би ЗМІ та політиків утриматися від огульних звинувачень і заяв, тому що ступінь звинувачення за злочин визначають тільки правоохоронні органи і суд. Нікому, крім них, не дано на законних підставах звинувачувати і таврувати", - додав Колесніченко.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация