Кривой Рог новости
На Дніпропетровщині самогубець, мало не спалив власну родину
16.07.2011 13:34 | Происшествия

На Дніпропетровщині самогубець, мало не спалив власну родину

Як повідомляє ГУ УМВС у Дніпропетровській області, глава сімейства спробував покінчити з собою, перерізавши в будинку газові шланги, підпалив запальничку.  Крім самогубці від вогню постраждали його дочка, зять і 4-річна онучка.

Сусіди відгукуються про родину тільки добре, нічого поганого за ними не помічали. Правда, розповіли - господар свого часу служив в Афганістані, тому це могло відбитися на його психіці. До того ж, людина мала майновий конфлікт з родичами, про який мало хто знав.

За словами сусідів, коли вони прибігли, у дворі стояв сильний запах газу. З приміщення винесли чотири обгорілих тіла. За даними правоохоронців, в будинку відбулося умисний злочин.

Постраждалими виявилася ціла родина: батько, донька, зять і 4-річна дитина. У лікарні з'ясувалося, що онука отримала найменші пошкодження - при вибуху мати закрила її своїм тілом. Дитину на час віддали іншим родичам, а поранених людей помістили в реанімацію.

Міліція зараз проводить перевірку всіх обставин інциденту і згодом буде прийнято рішення, чи порушувати кримінальну справу чи ні. А поки постраждалі родичі перебувають у лікарні, сусіди піддають сумнівам версію про спробу самогубства.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация