Кривой Рог новости
Мешканці Криму проти об'єднання з Росією на відміну від сходу України
16.07.2011 13:49 | Общество

Мешканці Криму проти об'єднання з Росією на відміну від сходу України

Число прихильників незалежності Україна в Криму за 20 років зросла до 71% і вже перевищує кількість прихильників суверенітету на Сході країни.

«Якщо врахувати, що серед кримчан найбільший відсоток етнічних росіян, що мають у Росії родичів, то можна припустити, що вони отримують більше інформації про стан справ там, ніж жителі східних областей, і менше схильні до об'єднання з Росією, не бажаючи, мабуть, встановлення у нас таких же порядків », - вважає президент Київського міжнародного інституту соціології Валерій Хмелько.

Згідно з даними КМІС, у Криму хочуть відгородитися від Росії візами та митницями всього 5%, а бажають жити в незалежній, але дружньому Росії державі 66%, - разом виходить, що незалежність Україні підтримують 71% кримчан. А за те, щоб об'єднатися з Росією в одну державу (фактично проти державної незалежності Україна) висловлюються 27%. У 1991 році в Криму за незалежність України проголосувало 36,6% дорослого населення, а проти - 28,5%.

У Харківській області за те, щоб у нашої країни були з Росією закриті кордони, з візовим і митним контролем, висловлюються лише 1,1% респондентів, у Донецькій - 3,3%, у Луганській - 1,5%. Об'єднатися з Росією в одну державу хотіли б 35,5% опитаних у Харківській області, 40,0% - у Луганській і 34,7% - у Донецькій.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация