Кривой Рог новости
Головний редактор Dow Jones подав у відставку
16.07.2011 20:43 | Общество

Головний редактор Dow Jones подав у відставку

Головний виконавчий директор видавництва та служби фінансової інформації Dow Jones & Co. Ліс Хінтон, який раніше був головою ради директорів компанії News International, обвинуваченої в даний час в незаконному прослуховуванні телефонів, заявив про відставку, повідомляє газета Wall Street Journal.

Dow Jones видає Wall Street Journal і входить до групи видавництв, що підкоряються корпорації News International британського медіамагната Руперта Мердока.

Видавничий дім News International (входить до медіа-корпорацію News Corp.) За останні дні потрапив під шквал критики у зв'язку з масштабними фактами прослушки знаменитостей для отримання сенсаційних історій. На тлі скандалу вже був закритий таблоїд News of the World.

"Я з жалем спостерігав із Нью-Йорка, як розвивалася історія з News of the World. Я бачив сотні новинних повідомлень про реальних і передбачуваних випадках порушення етики в той час, коли я був голову ради директорів News International. Біль, заподіяна безневинним людям, неймовірно. Неприпустимо, що я був байдужий до того, що, імовірно, відбувалося, і, мені здається, що в даних умовах буде правильним для мене піти з News Corp. Я приношу вибачення всім, хто постраждав від дій News of the World ", - написав Хінтон в звільнювальні заяві на ім'я Мердока.

Раніше в п'ятницю про намір покинути свій пост заявила глава видавничого дому News International Ребека Брукс.

Щодо газетної діяльності News International ведуться два поліцейських розслідування: одне за фактом безпосередньо прослушки, інше - за підозрами в дачі хабарів співробітникам поліції для отримання інформації.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация